MEDIA

O rodzinnych tradycjach, kulturalnych i filantropijnych fundacjach Sobańskich, rewitalizacji Guzowa i kaplicy w Czeczelniku na Ukrainie opowiada Michał Sobański w rozmowie z redaktorem Juliuszem Głuskim. Zapraszamy do słuchania – Radio Chillizet 11.07.2018

MS.Chilizet

Rozmowa o pałacu rodziny Sobańskich w Obodówce.  Jarosław Jakimczyk z programu 2 Polskiego Radia w rozmowie z Michałem Sobańskim i Kacprem Krasickim z rady Fundacji XX Czartoryskich oraz prof. Jarosławem Komorowskim z Instytutu Sztuki Polskiej Akademii Nauk. Audycja z 30.04.2018 r.

Obodowka.Polskie.Radio

Podróż na Ukrainę do Czeczelnika Sobańskich. O niezwykłych losach kaplicy grobowej Sobańskich opowiada Michał Sobański w rozmowie z Jarosławem Jakimczykiem z programu 2 Polskiego Radia Audycja z 16.03.2018 r.

Czeczelnik Sobanskich Polskie Radio 2

Rewitalizacja parku Sobańskich w Obodówce na Ukrainie 2018 r.

Pałac i park w Guzowie z lotu ptaka 2017 r.

Michał Sobański opowiada o remoncie pałacu w Guzowie „Żyroskop” 2015 r.  http://zyroskop.info.pl/tag/michal-sobanski/

Rewitalizacja pałacu w Guzowie

Wykład architekta Konrad Grabowieckiego i historyka sztuki Michała Krasuckiego dotyczący projektu adaptacji zabytkowego założenia pałacowego w Guzowie na centrum hotelowo-konferencyjne. Wykłady odbyły się jesienią 2013r. na zaproszenie stowarzyszenia właścicieli polskich dworów i rezydencji oraz w ramach ogólnopolskiej konferencja „Szansa dla Zabytków”.

O pałacu w Guzowie, jego przeszłości i rewitalizacji opowiada historyk sztuki Michał Krasucki